Mahle Single Cyl Piston Pack 4.065 Bore 4065MS-112-1
Sale Sold out
SKU:MAH4065MS-112-1
Inventory: 4 in stock
Piston Rings - Performance Series - 4.065 in Bore - File Fit - 1.0 x 1.0 x 2.0 mm Thick - Standard Tension - Steel - HV385 Thermal - 8-Cylinder - Sold as Each - Brand: Mahle Pistons - Part Number: 4065MS-112-1