SKU:DMISRC-1037-30
Inventory: 4 in stock
T-Rex Torsion Bar
  • 30" Long, 1.037" Rate
Torsion Bar - T-Rex - Tubular - 1.037 in OD - 1-1/8 in Spline - 30 in Long - Chromoly - Natural - Universal - Sold as Each - Brand: Diversified Machine (DMI) - Part Number: SRC-1037-30
Brand
Diversified Machine (DMI)
Part Number
SRC-1037-30
Product Line
T-Rex
Diameter
1.037 in
Length
30 in
Spline Diameter
1.125 in