SKU:DMILRC-725-26
Inventory: 5 in stock
Torsion Bar - T-Rex - Tubular - 0.725 in OD - 7/8 in Spline - 26 in Long - Chromoly - Natural - Universal - Sold as Each - Brand: Diversified Machine (DMI) - Part Number: LRC-725-26
Brand
Diversified Machine (DMI)
Part Number
LRC-725-26
Product Line
T-Rex
Diameter
0.725 in
Length
26 in