Sander Engineering Sprint Wheel 15 x 15", 6" Backspace Inside Lock S15-156-SI1
Sale Sold out
SKU:SNDS15-156-SI1
Inventory: 2 in stock
Wheel - 15 x 15 in - 6.000 in Backspace - 42 Spline - Inner Beadlock - Aluminum - Polished - Sold as Each - Brand: Sander Engineering - Part Number: S15-156-SI1