Fel-Pro BBC MLS Head Gasket 4.640 Bore .053" (10pk) 1077-053B
Sale Sold out
SKU:FEL1077-053B
Inventory: 2 in stock
Cylinder Head Gasket - PermaTorque MLS - 4.640 in Bore - 0.053 in Compression Thickness - Multi-Layer Steel - Big Block Chevy - Set of 10 - Brand: Fel-Pro - Part Number: 1077-053B